FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Można przyjechać do nas samochodem, komunikacją miejską lub rowerem czy też pieszo. Tramwaj nr 6 lub 20 w kierunku Cichy Kącik, przystanek Oleandry lub autobusy na przystanek Muzeum Narodowe.

Najbliższe miejsca parkingowe dostępne są przy ulicy Ingardena lub wzdłuż Błoń (Aleja 3. Maja). Pamiętaj, że od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 20 jest to miejska strefa płatnego parkowania. Dostępny jest także płatny parking przy stadionie Wisły Kraków.

Jak najbardziej. Choć nie polecamy takiej formy spędzania wolnego czasu 😉 Natomiast serdecznie zapraszamy do korzystania z kawiarni jako wygodnego miejsca do pracy.

Pewnie! Dzieci to nasi ulubieni klienci. Udostępniamy krzesełka dla dzieci, gry, książki oraz miejsce w łazience do przewijania najmłodszych. Teren Parku Jordana to idealna przestrzeń na spędzanie czasu w gronie rodzinnym.

Oczywiście. Dla Twojego pupila zapewniamy świeżą wodę i wygodne miejsce do leżenia, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kawiarni.

Tak, mamy dostępny terminal. Można również zapłacić gotówką, telefonem, zegarkiem i BLIKiem 🙂 Wybieraj na co masz ochotę i płać tak, jak lubisz.