kawiarnia na Siennej - Centrum

W Organic Coffee dbamy o to, by wszystkie nasze kawiarnie oferowały Państwu te same, certyfikowane ekologiczne produkty. Przykładamy wielką uwagę do najwyższej jakości składników, których używają nasi wyszkoleni bariści, zarówno kawy, dań i pozostałych pozycji w karcie. Niestety, nie zawsze wszyscy podzielają nasze podstawowe wartości i z przykrością informujemy, że musieliśmy zamknąć franczyzową kawiarnię na ul. Siennej w Warszawie.

Dla nas, pomysłodawców marki, jak i wszystkich właścicieli kawiarni, liczy się przede wszystkim komfort naszych Gości, którzy wybierając NAS, mają gwarancję, że produkty, które zamawiają są smaczne, świeże i ze sprawdzonych, certyfikowanych źródeł.

Liczne kontrole w kawiarni na Siennej pokazały, że niestety nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować w tym punkcie i ze smutkiem zdecydowaliśmy się wypowiedzieć umowę franczyzową. Kawiarnia pozostaje otwarta, ale nie sygnujemy jej już marką Organic i naszych Gości zapraszamy do najbliższej kawiarni na Pięknej, oddalonej o 15 min od Siennej lub do pozostałych lokali.

galeria

kawiarnia sienna wnętrze
sienna wnętrze
sienna wnętrze
sienna wnętrze

podoba Ci się nasza kawiarnia?

opinia klienta o kawiarnia Organic Coffee na Ursynowie w Warszawie
opinia klienta o kawiarni Organic Coffee Ursynów w Warszawa

wystaw opinię

aktualności z kawiarni na Siennej

godziny otwarcia:

ZAMKNIĘTE

adres:

Organic Coffee
Sienna 39
00-121 Warszawa Śródmieście
e-mail: sienna@organiccoffee.pl