kawiarnia na Pięknej 19 - Śródmieście

Ta kawiarnia była pierwsza. To w niej po raz pierwszy zaparzyliśmy wyjątkowe ekologiczne espresso i podaliśmy pierwsze pyszne ciacho. Kawiarnia mieści się w śródmieściu Warszawy przy Pl. Konstytucji, na ul. Pięknej, w powojennym odremontowanym biurowcu.  Kawiarnia ma dwa poziomy – na dolnym możecie poczuć część historii Warszawy, bo będziecie stąpać po oryginalnej, zabytkowej mozaice, której fragmenty zostały zachowane. Co ciekawe – po wojnie przez długi czas, na dole właśnie, mieściła się stołówka dla pracowników budynku. A parter? Wnętrze kawiarni zaadaptowaliśmy tam z… garażu. To dlatego na Pięknej jest tak klimatycznie – oryginalny naturalny (drewno, kamień, cegła) wystrój to podkreśla. Jako nasi stali klienci bardzo doceniacie atmosferę tego miejsca – górę na szybki posiłek na wynos lub krótkie spotkanie, a przytulny i zaciszny dół na dłuższą pracę przy komputerze i godzinne pogawędki z przyjaciółmi.

  • Julia Miąsko

Julia to od zawsze zwolenniczka zdrowej, nieprzetworzonej żywności. Jest osobą z wieloma pomysłami, nie tylko kulinarnymi, część których możecie zaobserwować właśnie przy Pięknej 19. Uwielbia przebywać wśród ludzi, dlatego u niej, w kawiarni, możesz zorganizować spotkanie każdego rodzaju, począwszy od wspólnego promowania ekologicznej żywności po organizację wernisaży oraz innych eventów z zakresu sztuki czy ekologii.

Jeżeli masz pomysł na siebie i chcesz pokazać swoje umiejętności, to Organic Coffee przy Pięknej jest idealnym miejscem na promocję twojej twórczości. Jeśli chcesz zorganizować warsztaty tematyczne, spotkać się z rodziną lub przyjaciółmi w większym gronie, to również dobrze trafiłeś. Krótko mówiąc – kiedy potrzebujesz przestrzeni w centrum Warszawy ze świetną atmosferą, pyszną kawą i zdrowym jedzeniem, to pisz i dzwoń do Julii! Zapraszamy Cię serdecznie i… do zobaczenia!

galeria

Kawiarnia Organic Coffee Piękna 19 Warszawa Śródmieście
Kawiarnia Organic Coffee  na Piękna 19 z zewnątrz Warszawa Śródmieście
Kawiarnia Organic Coffee Piękna 19 kącik dla dziecka  Warszawa Śródmieście
Kawiarnia Organic Coffee na Piękna 19 w  Śródmieściu Warszawy
Kawiarnia Organic Coffee Piękna 19 wnętrze Warszawa Śródmieście
Kawiarnia Organic Coffee Piękna 19 miejsce siedzące  Warszawa Śródmieście

podoba Ci się nasza kawiarnia?

pozytywna opinia klientki o kawiarni Organic Coffee Piękna 19 Warszawa Śródmieście
opinia klienta kawiarnia na pięknej 19 Organic Coffee Warszawa Śródmieście

wystaw opinię

aktualności z kawiarni na Pięknej

godziny otwarcia:

poniedziałek: 7:30 – 20:00
wtorek: 7:30 – 20:00
środa: 7:30 – 20:00
czwartek: 7:30 – 20:00
piątek: 7:30 – 20:00
sobota: 10:00 – 19:00
niedziela: 10:00 – 19:00

adres:

Organic Coffee
Piękna 19
00-549 Warszawa Śródmieście
tel: 516 705 822
e-mail: piekna@organiccoffee.pl